Rtekno.com Teknoloji Derneği'nin resmi sponsorudur.

iPhone 7 Plus’a ait yeni görsel geldi!

Haberler 21 Haziran 2016 - 15:33
iPhone 7 Plus’a ait yeni görsel geldi!

Apple iPhone 7 söylentileri gelmeye devam ediyor. Yeni iPhone modelleri hakkında en iddialı söylenti iPhone 7 Plus’ın çift kamera kurulumuna sahip olması olmuştu. Bazı analistler teknik sorunlardan dolayı Apple’ın iPhone 7 Plus modelince çift kamera sunamayacağını söylese de, sızdırılan görseller bunun aksini kanıtlıyor.

Yeni sızan görüntü iPhone 7 Plus veya Pro’da çift kamera olacağını gösteriyor. Showbox App Download web sitesi, çift kamera ile iPhone 7 Plus’ın sızdırılmış bir görselini yayınladı. Çin’den gelen ve iPhone 7 Plus’a ait olduğu iddia edilen sızıntı görselde telefonun arka kasa kısmı görünüyor. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi sağ kısmında koruyucu bir tabaka veya örtü ile kaplı çift kamera mevcut.

iPhone 7 Plus'a ait yeni görsel geldi!

Görüntü önceki sızıntılara benziyor ve bu sızıntılardan sonra iPhone 7’nin çift kamera ile geleceğini düşünebiliriz. Raporda ayrıca, telefonun nihai üretim modeli olduğunu ve Akıllı Connector ile kablosuz şarj desteği olabileceğini söylüyor. Telefonun bataryasının 3500 mAh olacağı da iddialar arasında yer alıyor.

 

İÇERİK YORUMLARI
SPONSORLAR
Bir başka WordPress sitesi
© Copyright 2015 RTekno.com Teknoloji Derneği'nin Resmi Sponsorudur.
Reklam ÇözümleriKünyeİletişim