Rtekno.com Teknoloji Derneği'nin resmi sponsorudur.

Galaxy Note 7′ye yakından bakın! (Video)

Haberler 21 Haziran 2016 - 15:42
Galaxy Note 7′ye yakından bakın! (Video)

Samsung’un bir sonraki phablet amiral gemisi Galaxy Note 7 için şimdiye kadar birçok sızıntı ve bilgiler geldi. Yayınlanan bir konsept videoda, şimdiye kadar gelen bilgilere göre tasarlanmış Galaxy Note 7’nin nasıl görüneceği konusunda fikirler verilmiş.

Peki neden Galaxy Note 6 değil de Note 7?

Söylenenlere göre Samsung, her zaman amiral gemisi modellerinden sonra tanıtılan phablet Note serisinin bir numara geride olması tüketicilerin telefonun özellik olarak daha geride olduğunu düşünmesine neden olabileceğinden endişe ediyor. Bu yüzden de seri numarasını Galaxy S serisi ile aynı yapmak istiyor.

Galaxy Note 7’nin Ağustos ayında tanıtılacağına kesin gözüyle bakılıyor. Hatta sızan bir görüntüye göre Samsung, Galaxy Note 7’yi 2 Ağustos tarihinde tanıtabilir.

Galaxy Note 7'ye yakından bakın! (Video)

Son gelen bilgiler ise telefonun üretimi ile ilgili oldu. Koreli web sitesi ET News, Galaxy Note 7 / Not 6’nın önümüzdeki ay seri üretime geçeceğini iddia etti. Kaynağa göre ilk etapta 5 milyon adet Galaxy Note modeli üretilecek. Buna göre Samsung, temmuz ayında 2.5 milyon adet ve Ağustos ayında 2,5 milyon adet Galaxy Note 7 üretecek. Şirket geçtiğimiz yıl, Ağustos ayında 5 milyon adet Galaxy Note 5 üretmişti.

ET News’e göre Galaxy Note 7 çift tarafı kavisli ekrana sahip olacak ve telefonun ayrıca düz bir modeli üretilmeyecek. Suya ve toza dayanıklılık da yeni Galaxy Note modeli ile gelmesi beklenen özellikler arasında yer alıyor.

Gelen bilgilere göre Samsung Galaxy Note 7 hangi özelliklere sahip olacak?

Galaxy Note 6 (veya Note 7), 1440p çözünürlüğe sahip 5.8 inç Super AMOLED ekran, 6GB RAM ile Snapdragon 823 yonga seti, 12MP arka kamera ve 64GB veya 128GB genişletilebilir dahili depolama özellikleri ile gelecek. Ayrıca telefonda, 4000 mAh batarya bulunacak telefon USB Type-C portu mevcut olacak. Doğal olarak, yeni Note modeli Galaxy S7 modelinde olduğu gibi su ve toza karşı dayanıklı IP68 sertifikasına sahip olacak.

Tüm bu gelen bilgilerden esinlenerek tasarlanmış 3D Render Galaxy Note 7 konseptini aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Sonraki sayfalarda Galaxy Note7 konseptine ait yeni görüntüler ile birlikte, şimdiye kadar sızdırılan Galaxy Note 7 Edge görüntülerini ve daha önce sızan şemalara dayalı hazırlanan render videosunu izleyebilirsiniz.

Galaxy Note 7'ye yakından bakın! (Video)

İÇERİK YORUMLARI
SPONSORLAR
Bir başka WordPress sitesi
© Copyright 2015 RTekno.com Teknoloji Derneği'nin Resmi Sponsorudur.
Reklam ÇözümleriKünyeİletişim